Benefiční běh městem - Vimperk 2016

Pojďte si zaběhat

Benefiční běh městem - Vimperk 2016

Oblastní charita Vimperk pořádá ve spolupráci s Fischer ski klubem Šumava dne 13. 9. 2016 již třetí ročník akce Benefiční běh - Vimperk 2016. I letos bude možnost udělat něco pro své zdraví a zároveň můžeme pomoci někomu potřebnému.

Benefiční běh Vimperk 2016 1

Startovné, které se od loňského roku nezvýšilo (50,- Kč za osobu) bude věnováno na dofinancování sociálních služeb Oblastní charity Vimperk.

Pro každého startujícího je opět připraven pamětní list, který bude připomínat, že i „sportem mohu pomoci“.  

Připravenou trať každý, kdo běžel v minulých letech, zná. Ten, kdo ještě neběžel, si její profil může vyzkoušet na vlastní kůži právě v úterý 13. 9. 2016. Trať zvládnou opravdu všichni, kromě trasy pro zdatné běžce je připravena trať pro děti, rodiče s kočárky i pro vozíčkáře.

Start účastníků proběhne tradičně v  18:00 hodin ve Vimperku na dopravním hřišti u základní školy TGM v parku, Pražská 167. Přihlášky do závodu budou probíhat od 16:00 hodin na místě.

 

Zveme všechny, kteří se benefičního běhu zúčastnili v předešlých ročnících, i ty, kteří start teprve zvažují. Pokusme se společně udržet tradici a zvyšovat počet startujících, kteří chtějí udělat něco pro sebe i pro druhé.

                                                Za Oblastní charitu Vimperk, koordinátor benefičního běhu, Jana Brabcová